All posts by admin-amirw

עיצוב לוגו – מה מטרתו?

לוגו מהווה חלק מהתדמית שכל בית עסק מבקש לשדר.אנו נתקלים בלוגו בכל מיני צורות ומקומות.הלוגו מתנוסס על נייר המכתבים של הפירמה, על המעטפות, על כרטיסי הביקור ועל כל חומר פרסומי שהעסק מוציא.כיום, כשלכל עסק המכבד את עצמו יש אתר אינטרנט, הלוגו יתנוסס גם בראש האתר.

כשהעסק משווק מוצרים פיזיים להבדיל משירותים, אנו ניתקל בלוגו גם על גבי המוצר עצמו.

אז מה בעצם תפקידו של הלוגו?

הלוגו נועד להעביר מסר שיווקי תדמיתי וליצור סוג של מיתוג עסקי באמצעות תצוגה גרפית – ויזואלית.

לעיתים הלוגו יהיה צורה גרפית פשוטה שכל אחד יפרש אותה כפי הבנתו ולפעמים לא תהיה לה כל משמעות של ממש. במקרה שכזה הלוגו יופיע בצמוד לשם בנסיון להטמיע אותו בזכרון של הלקוחות הפוטנציאליים, כך שכשיראו את הצורה הזאת יזהו אותה עם העסק.

לפעמים ללוגו תהיה משמעות הקשורה בעסק עצמו, והוא ישדר מסר כלשהו בנסיון ליצור מיתוג עסקי.

בכל אחד מהמקרים הלוגו נועד לשדר משהו שידבר אל הלקוח הפוטנציאלי ויאפשר לו לזהות את העסק, מוצריו ושירותיו במבט מהיר ומבלי להתעמק.

לכן, חשוב שעיצוב לוגו יתבצע על ידי מי שזאת מומחיותו, כחלק מתהליך המיתוג העסקי.

עיצוב לוגו איננו מהווה עבודה גרפית בלבד, סוג של עיצוב גרפי.
מושקעת בעיצוב לוגו מחשבה שמטרתה לשלב את הלוגו בקונספט השיווקי של העסק, לכן חשוב שבעיצוב לוגו יטפל מי שאחראי על המיתוג והשיווק ולא רק מי שמטפל בעיצוב גרפי או כחלק מעיצוב אתר.

היתרונות של טכנאי מזגנים מקצועי

כמעט בכל בית או עסק בישראל אפשר למצוא היום מזגן מסוג מסוים. הדבר אומר שברגע האמת כשנדרש תיקון מזגנים מסוים אנו מחפשים את הטכנאי שיש לו יתרונות אמיתיים להציג. אך מה הם אותם יתרונות שיכולים לעשות את ההבדל בין חובבן שיכול גם לגרום נזק למזגן ובין טכנאי מזגנים שעושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. יתרונות רבים מבדילים בין איש מקצוע ל”חאפר” ולכן חשוב להכיר אותם כדי ליהנות משירות ברמה גבוהה בכל רגע של תקלה.


היתרונות של טכנאי מזגנים איכותי באים לידי ביטוי במגוון של דרכים. איש מקצוע רציני יציג הכשרה שקיבל במוסד רציני שממנו קיבל את התעודה הנדרשת. בנוסף הוא גם יהיה אדיב לכל מי שמתקשר אליו כשהוא צריך תיקון מזגנים מכל סוג שהוא וינסה להבין במדויק באיזו תקלה מדובר. כך הוא גם יוכל לייעץ מספר דברים בטלפון לפני שהוא מגיע למקום התקלה. אם יש צורך להגיע בדחיפות למקום התקלה, הרי שהטכנאי ינסה ככל שביכולתו לעשות כן.

תיקון מזגנים איכותי ע”י טכנאי מוכשר ומנוסה הוא דבר שאי אפשר לוותר עליו. בכל הקשור לניסיון של טכנאי מזגנים מסוים, הרי שגם כאן מדובר ביתרון עצום. הניסיון מאפשר לטכנאי למצוא את התקלה כמה שיותר מהר, לפתור אותה בצורה מלאה ולהסביר ללקוח כיצד לשמור על המזגן טוב יותר כדי להימנע מתקלה חוזרת ונשנית. כל השילובים האלו מראים כיצד יתרונותיו של טכנאי מזגנים מקצועי הם בעלי ערך רב לכל סוג של לקוח.

7888490526_8eb025c6ed_z

נפגעת? אל תתמודד עם זה לבד

את אותו בוקר, יוסי לא ישכח.

הוא הסיע את בנו לבית הספר כהרגלו מידי יום, הוריד אותו ליד השער ונפרד לשלום.

כחצי שעה מאוחר יותר הוא חנה את מכוניתו בסמוך למקום עבודתו ומיהר להגיע למשרד.
יום עמוס היה לפניו ובנוסף הוא הבטיח לאשתו לחזור בזמן הביתה ולא להתעכב בדרך, היות שהם תכננו ללכת ביחד לקנות שולחן כתיבה חדש לבנם.

בדרכו מהחניה למשרד, הוא עבר ליד בניין המצוי בשיפוצים.
הוא עבר את אותה דרך יום אחרי יום במשך שנים.
הפיגומים שקישטו את הבניין האמור היו שם במשך כעשרה ימים ויוסי תמיד מיהר לעבור מבלי להתעכב, כאילו שניבא את אשר עמד לקרות באותו בוקר.

גם באותו בוקר הוא עבר בסמוך לבניין ושם לב לכמה פועלים העומדים על סולמות בחזית הבניין.
לפתע הוא שמע צעקה וראה חפץ גדול מתקרב אליו במהירות מלמעלה.
הוא קפץ הצידה, החליק ונפל על היד ובירך על מזלו הטוב שמנע מהחפץ הגדול ליפול עליו.
כשקם חש כאבים עזים בידו ובמקום להגיע למשרד פונה לבית החולים שם אובחן שבר בידו והוא נאלץ לעבור ניתוח שהשבית אותו לתקופה לא קצרה.

סיפור דמיוני?

לא בהכרח.

נזקי גוף מהווים תופעה נפוצה בה נתקלים עוברי אורח מידי יום ביומו.

הם יוצאים בבוקר לשגרת יומם ומוצאים עצמם מעורבים בתאונה מסוג כזה או אחר.
לעיתים מדובר בתאונת דרכים, לפעמים הם נתקלים במפגע ברחוב, ומידי פעם מחליקים על רצפה רטובה בבניין משרדים או מקום ציבורי כזה או אחר.

בכל אחד מהמקרים האלו שגרת יומם מופרת ומופרעת.

הם יכולים למצוא עצמם מושבתים מעבודה, סובלים מכאבים, פרנסתם נפגעת, הוצאותיהם גדלות משום שהם נזקקים לעזרת צד שלישי בביצוע מטלות שעד כה ביצעו בעצמם.

במילים פשוטות, אף אחד איננו מסוגל לחזות את עתידו.
כל אחד עלול למצוא עצמו בעקבות תאונה בלתי צפויה מושבת, זקוק לעזרה, בלתי מסוגל למלא את מטלות היום יום בבית ונופל לנטל על משפחתו.

נזקי גוף יכולים להיות פשוטים – מכה קלה שתוך יומיים חולפת ואיננה כרוכה בהפרעה למהלך החיים.
נזקי גוף יכולים להיות מורכבים, כאלו הכרוכים בתקופת השבתה ארוכה, בטיפולים רפואיים מסובכים, ממושכים ויקרים, וגם כאבים מהווים חלק מהמשוואה.

כאשר אדם ספג נזקי גוף, לא רק שהוא סובל והכנסתו נפגעת, אלא שהוצאותיו גדלות בשל הצורך בטיפולים רפואיים, בעזרת צד שלישי ועוד.

אם לנזקי הגוף האלו אחראי צד שלישי כלשהו, כמו במקרה שהובא לעיל, מן הראוי לתבוע את גורם הנזק כך שיכסה את הוצאותיו, הפגיעה בהכנסתו וסבלו של הנפגע.

לצורך הגשת תביעת נזקי גוף, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין נזקי גוף.

עורך דין נזקי גוף בקיא בתהליכים ובהליכים, מכיר את דרכי ההתמודדות, יודע מה ניתן לתבוע בגין הפגיעה ולמה ניתן לצפות והוא יוכל להגיש את התביעה בשם הנפגע כנגד גורם הנזק.

עורך דין נזקי גוף יוכל להשיג לנפגע פיצוי הולם שיכסה את נזקיו והפסדיו ויפצה אותו על סבלו.

ככל שעורך דין יהיה מעורב בתהליך בשלב מוקדם יותר, כך יגדל הסיכוי להשיג תוצאות טובות יותר משום שהעורך דין יידע להנחות את הנפגע לאלו מסמכים עליו לדאוג, באלו צעדים עליו לנקוט – כל זאת על מנת להבטיח את זכויותיו כנגד הפוגע.
בהעדר עצה משפטית מקצועית, זכויותיו של הנפגע עלולות להיפגע ולכן, כאמור, רצוי לערב עורך דין נזקי גוף שזו התמחותו, מוקדם ככל שניתן.